Napster

5.17.2.830

Bütün favori müziklerinizi dinleyin

oy
0

127.1k

Bu uygulamayı oyla

Napster çoğu kullanıcının hatırlayacağı gibi online müzik indirmenin öncülerinden biri olan aynı isimli servisin resmi uygulamasıdır. Bununla birlikte orijinal servisten geriye hemen hemen hiçbir şey kalmamıştır.

Napster'ın Android versiyonunda kullanıcılar bir aylık ücretsiz bir deneme süresine sahiptir, daha sonra da aylık az bir ücreti vardır. Ancak bununla sadece bütün favori şarkılarınızı dinlemekle kalmazsınız aynı zamanda bir internet bağlantısı olmadan da dinleyebilirsiniz.

Napster kullanıcıları dünya çapındaki yüzbinlerce şarkıcıdan 20 milyonu aşan şarkıların oluşturduğu bir koleksiyona erişebilir. Bütün bu şarkıcılar istediğiniz şekilde filtreleyebileceğiniz türüne göre mükemmel şekilde düzenlenmiştir. Dahası özel çalma listeleri oluşturabilir ve bunları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Napster diğer müzik tabanlı uygulamalara benzer; ancak doğruyu söylemek gerekirse Spotify, Grooveshark veya Rdio gibi devlerle rekabet edebilmesi için daha çok yol kat etmesi gerekir. Bununla birlikte sadece 30 günlük ücretsiz deneme süresi olmasına rağmen ilginç bir alternatif olabilir.
Gereksinimler

Android 4.0 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X